Digitální konvice Buckingham

In stock
SKU
21040-70
Final Price CZK83.99
Chutné čaje jako například zelený nebo bílý jsou nejlepší při spaření nižší teplotou, káva dostane opravdovou chuť, pokud ji zalijete vodou o 90 °C a černé čaje potřebují vodu vařící, aby získaly tu nejlahodnější chuť. Tato varná konvice Buckingham má digitální nastavení teploty, které vám umožní nastavit tu správnou teplotu pro každý nápoj. Digitální konvice Buckingham má funkci tichého vaření, díky které je příprava až o 75 % tišší* než u běžné rychlovarné konvice. To je ideální pro ranní ptáčata nebo noční sovy, kteří nechtějí probudit rodinu při přípravě teplého nápoje. Díky svému objemu 1.7 l je dostatečně velká na uvaření 6 nápojů najednou. Je to tak ideální volba do větší domácnosti nebo kanceláře.
Final Price CZK83.99

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Modelové číslo
21040-70
Barva
Broušená nerezová ocel
Celková kapacita
1.7 Litres
Tiché vaření
Yes

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions