Kávovar Adventure s termální konvicí

In stock
SKU
24020-56
Final Price CZK71.99
Bádání je o objevování nových zrakových vjemů, vůní a hlavně chutí a není lepší způsob jak zažít chuť, než s kávovarem Adventure. Tento kávovar v kombinaci odolné nerezové oceli a lesklé černé barvy našel svou předlohu v lodích badatelů, kteří objevovali svět a ohromí vás svým vzhledem i výkonem. S kávovarem Adventure po vašem po boku a šálkem lahodné kávy, který pro vás každé ráno připraví, budete připraveni vydat se na jakoukoli cestu. A nejlepší na tom je, že díky funkci pauzy a nalévání si svou kávu můžete vychutnat okamžitě, protože byste, stejně jako vaše dobrodružství, neměli čekat.
Final Price CZK71.99

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Modelové číslo
24020-56
Barva
Broušená nerezová ocel
Celková kapacita
1.25

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions