Varná konvice Elegance

In stock
SKU
23830-70
Final Price CZK119.99
Tato elegantní a moderní varná konvice dovede vaši kuchyň k dokonalosti. Ať se jedná o váš první dům nebo stylový apartmán v centru města, intenzivní černá barva, lesklá stříbrná a skleněná zrcadlová okénka mu dodají sofistikovaný a módní vzhled. Jaký spotřebič v kuchyni nejvíce používáte? Hádáme, že právě konvici - koneckonců, kdo si nechce vychutnat lahodný šálek čaje, rychlou kávu nebo instatní horkou čokoládu? Ať už pijete kávu s kofeinem nebo bez něj, nebo si vychutnáte spíše ovocný čaj než zelený, varná konvice Elegance vám pomůže cítit se uvolněně, zatímco přidá vaši kuchyni unikátní vzhled. A pro ty dny, kdy si potřebujete odpočinout a chcete rychlý šálek čaje, stiskněte tlačítko pro zapnutí a nechte se unášet modrým podsvícením, které vytváří perfektní atmosféru pro klidný a pohodový odpočinek.
Final Price CZK119.99

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Modelové číslo
23830-70
Barva
Sklo
Celková kapacita
1.7 Litres
Tiché vaření
No

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions