O nás

Vaše potřeby jsou naší inspirací.

Připraveni pro život

Víme, jaký je život. A proto přicházíme s dobře

promyšlenými nápady, který vám snadno

umožní naplnit vaše představy. 

Na čem vám záleží

 

Bez stresu uvařit jídlo, které si vychutnáte s ostatními.

Vypadat a cítit se dobře díky tomu, že snadno vyhladíte (vyžehlíte) zmačkané oblečení.

Ukázat váš osobitý styl, a to i v kuchyni.

Trávit méně času nudnými věcmi a více času věnovat tomu, co opravdu chcete dělat / co vás opravdu baví.

 Vše, co je pro vás důležité, je důležité i pro nás. Proto je Russell Hobbs vždy připraven vám pomoci se vším, co je potřeba.

 


Tomu, co umíme nejlépe, se věnujeme už od roku 1952.

1952

Bill Russell a Peter Hobbs začali vyrábět promyšlené výrobky inspirované skutečným životem. Prvním z nich byl automatický kávovar. Kávovar CP1 kávu připravil a udržoval teplou, což lidem ulehčilo a zpříjemnilo život.

1955

Vytvořili jsme první automatickou rychlovarnou konvici K1. Lidé tak mohli věnovat svůj čas lepším věcem, než sledovat, kdy se voda v hrnci začne konečně vařit. 

1967

Naše premyslené nápady sa osvedčili natoľko, že výroba presiahla 1 milión spotrebičov.

1975

Vyrobili jsme přelomových 5 milionů výrobků. Naše vynalézavost ve spojení s ikonickým britským stylem slavila u lidí úspěch. 

1977

Russell Hobbs se stal předním světovým výrobcem rychlovarných konvic a jedničkou mezi kávovary a topinkovači ve Velké Británii. Představili jsme také naši vůbec první plastovou konvici a otevřeli tak zcela nový svět designových možností. 

1980

Nezastavili jsme se u rychlovarných konvic a celý proces přípravy čaje jsme zautomatizovali díky našemu spotřebiči Chelsea Tea Machine, který jsme vybavili unikátním systémem s jednou nádobou. 

1995

Topinkovač Classic, vytvořený pro současný životní styl, se stal naším nejprodávanějším topinkovačem.

1997

Přišli jsme s rychlovarnou konvicí Millennium vyrobenou ve Velké Británii, která držela krok se zvýšenými nároky našich vytížených zákazníků.

2000

Naše rychlovarná konvice Montana (další z oblíbenců) se stala nejprodávanější konvicí ve Velké Británii.

2004

S ohledem na nejnovější designové trendy jsme vytvořili řadu Glass, která získala ocenění.

2005

Rychlovarná konvice K1 oslavila 50 let od svého uvedení na trh. Půlstoletí od doby, co naše první rychlovarná konvice zpříjemnila lidem život.

2008

Naše nejprodávanější rychlovarná konvice Montana a topinkovač Classic překonaly hranici 4 milionů prodaných kusů. Oba spotřebiče v roce 2008 odpovídaly skutečným potřebám lidí, stejně jako v době, kdy jsme je poprvé uvedli na trh. 

2009

V reakci na zvyšující se životní tempo našich zakázníků jsme vytvořili první rychlovarnou konvici s dotykovým ovládáním Glass Touch pro ještě snadnější přípravu horkých nápojů.

2010

Uvedli jsme na trh žehličku Easyfill s jedinečnou základnou se zadním plněním vodou, abychom usnadnili a urychlili žehlení.

2011

Víme, že na stylu záleží, a proto jsme poprvé v historii vytvořili řadu Allure Collection, která obsahuje sladěné spotřebiče na přípravu snídaně a dalších jídel. A také snídaňovou řadu s dotykovým ovládáním v ocelovém provedení se stylovými červenými prvky.

2012

Díky našim důmyslným řešením jsme se stali jedničkou na britském trhu s žehličkami. A tak jsme naše oblíbené inovativní žehličky přinesli do Evropy.

2013

Dobře víme, co je poránu důležité. Vytvořili jsme proto řadu Easy Breakfast Collection, která přinesla nové prvky zaměřené na co největší spokojenost uživatelů.

2015

Kolekcí Legacy jsme vzdali hold 60 letům britské vynalézavosti a ikonického stylu.

2020

Uvedli jsme na trh výroční rychlovarnou konvici K65, která připomíná 65 let od chvíle, kdy naše první rychlovarná konvice změnila způsob vaření vody ve světě.

Zhmotňujeme inovativní myšlenky, díky kterým se můžete věnovat tomu, na čem vám opravdu záleží. Protože rozumíme životu.