Řada Attentiv

Jednoduše vhodný pro všechny!

Je to, jako by vám tato všímavá kolekce četla myšlenky. Ve skutečnosti přizpůsobuje přípravu čaje, kávy a toastů každému, kdo jej používá. Každý plátek, jakýkoli nálev, toustovač, který se přizpůsobí vašim potřebám, varná konvice a kávovar vědí, jak udělat vše tak, jak to máte rádi!

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Varná konvice Attentiv

Rychlovarná konvice nemusí sloužit jen k tomu, aby přivedla vodu k varu. Naše konvice Attentiv je vybavena technologií, díky které snadno ohřejete vodu na požadovnou teplotu - od 40 °C do 100 °C. Takže lehce vyberete tu nejlepší možnost pro přípravu dokonalého nápoje. Vyjímatelný infuzér pro louhování čaje přímo v konvici umožní vám i vaší rodině vychutnat si různé druhy čaje.

 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Topinkovač Attentiv

Ne každý chléb se opéká stejně. Typ chleba, jeho vlhkost, hustota, obsah lepku a čerstvost mohou mít vliv na to, kolik času potřebuje k opečení. Pokud si rádi užíváte chléb opečený přesně podle vašich představ, určitě si oblíbíte technologii Colour Sense. Ta automaticky přizpůsobí dobu opékání typu chleba a zastaví opékací cyklus, jakmile chléb dosáhne požadovaného odstínu. Stačí jen zvolit preferovaný stupeň opečení a můžete zapomenout na doby, kdy vaše opečené chleby nebyly to pravé ořechové.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Kávovar Attentiv

Kávovar Attentiv je všestranným pomocníkem ve vaší kuchyni. Dokáže připravit silnou černou kávu, kávu se spoustou mléka ve stylu latté, kávu s našlehaným mlékem ve stylu cappuccina, a dokonce studenou kávu cold brew. Tento kávovar je jako váš osobní barista. Umožní vám nastavit přesně takovou sílu kávy, která vám bude vyhovovat. A dokonce si zapamatuje, jakou kávu máte rádi – ať už silnou nebo jemnější.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example