Řada Buckingham

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Snídaňová řada Buckingham je nabitá moderními funkcemi a nejnovějšími technologiemi. Většina produktů této kolekce je vybavena modrým světlem, které se zapne, když se produkt používá. Je navrženo tak, abyste věděli, kdy je ta správná teplota pro Váš čaj, topinku nebo kávu. S elegantním povrchem z kartáčované nerez oceli se bude každý kousek vyjímat v srdci Vaší kuchyně.
 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Digitální konvice Buckingham

Tato elegantní a moderní  rychlovarná konvice Buckingham má funkci tichého vaření, díky které je příprava až o 75% tišší* než u běžné rychlovarné konvice. To je ideální pro ranní ptáčata nebo noční sovy, kteří nechtějí probudit rodinu při přípravě teplého nápoje.

 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Kávovar Buckingham 

Pokud milujete skvělou chuť kávy, budete milovat i čerstvě filtrovanou kávu z kávovaru Buckingham. Ten dosahuje optimální teploty pro překapávání o 50% rychleji* a je vybaven technologií zdokonalené spařovací hlavice. Můžete si tak užívat bohatší chuť kávy s méně zbytky ve filtru.

 
 

Topinkovač Buckingham 

Topinkovač Buckingham z nerezové oceli je ideální pro milovníky toustů, kteří chtějí rozšířit svůj výběr pečivs. Díky širším otvorům nemusíte krájet chleba na tenké plátky při snídani. Místo toho si můžete vychutnat bagely, lívance nebo větší, silnější plátky.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Digitální konvice Buckingham

Chutné čaje jako například zelený nebo bilý jsou nejlepší při spaření nižší teplotou, káva dostane opravdovou chuť, pokud ji zalejete vodou o 90°C a černé čaje potřebují vodu vařící, aby získaly tu nejlahodnější chuť. Tato varná konvice Buckingham má digitální nastavení teploty, které vám umožní nastavit tu správnou teplotu pro každý nápoj.