Řada Fiesta

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Řada Fiesta je navržena, aby spojovala lidi dohromady při chutném jídle, připraveném v pohodlí vašeho domova. Tato řada ve vás probudí radost z vaření, o kterou se budete chtít podělit společně s vaší rodinou a přáteli při rodinném setkání nebo party. Díky stylovému vzhledu a jednoduchému designu, tyto inovativní spotřebiče zachytí umění z vaření a ochutnávání pokrmů s vašimi blízkými.
 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Palačinkovač Fiesta 

Palačinkovač Russell Hobbs se snadným ovládáním teploty a nepřilnavou plochou o průměru 30 cm jednoduše zvládnete a pomůže vám připravit skvělé palačinky rovnou k jídlu.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Fondue Fiesta

Má stálý zdroj energie, takže se nemusíte bát, že zhasnou svíčky nebo plynové plameny. Což také znamená, že se hrnec rychleji zahřeje a teplota vašeho fondue bude rovnoměrná. S nerezovou mísou, kterou lze mýt v myčce, je tento fondue set ideální pro opakované používání a jednoduché čištění.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Grilovací plotýnka Fiesta

Tato inovativní grilovací plotýnka zachycuje umění ve vaření a čas strávený s rodinou a přáteli u společenského stolu. Plotýnka Fiesta Griddle má odnímatelnou grilovací desku o rozměru 50 cm x 26 cm, kterou lze mýt v myčce.  Je vhodná pro grilování masa, ryb a zeleniny. S touto velkou grilovací plotýnkou pohostíte několik hladových krků najednou.

 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Popkornovač Fiesta 

Popkornovač Fiesta je perfektním doplňkem pro transformování vašeho obývacího pokoje do útulného domácího kina. Zachumlejte se do deky a vychutnejte si voňavé aroma praskajícícho popkornu, zatímco dychtivě čekáte na tento chutný pokrm. Sledujte výrazy vašich malých miláčků, jak napjatě sledují přístroj a čekají, až se víko otevře a popkorn se nasype do mísy. Posypte jakoukoli příchutí, ať už slanou, sladkou či oběma!

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Sendvičovač 3 v 1 Fiesta

Sendvičovač Fiesta 3 v 1 je všestranný pomocník, se kterým připravíte nepřeberné množství vynikajících pochoutek. Je vybaven třemi různými plochami, na sendviče, na vafle a na grilování, které snadno v okamžiku vyměníte a vaření tak bude hračkou. Se sendvičovačem Fiesta 3 v 1 po vašem boku jako mávnutím kouzelného proutku vykouzlíte vafle s kopcem šlehačky pro své malé poklady, ogrilujete slaninu k snídani, anebo připravíte zlatavé sýrové sendviče k lehkému obědu.

 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Přístroj na přípravu sladkého pečiva Fiesta

Zažijte nekonečnou srandu s tímto přístrojem 3 v 1 na přípravu sladkého pečiva! Tento přístroj byl navržen pro přípravu košíčků, koblížků a vaflí - všechny tyto dobroty a hlavně speciální momenty, na které se nezapomíná. Během špatných dnů můžete svým milovaným vykouzlit úsměv na tváří díky vynikajícím koblížkům nebo se můžete společně pobavit u přípravy košíčků. Pokud máte kreativní náladu, dopřejte si s rodinou sladkou sobotní snídani a nazdobte si vafle přesně dle vašich představ různými polevami a sirupy.