Řada Geo Steel

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Strukturovaný kovový design kolekce Geo Steel s reliéfními prvky svou odlišností rozhodně zaujme. Tato kolekce je díky použitým materiálům a geometrickému pojetí naprosto průlomová a nejenže upoutá pozornost, ale je navíc velmi odolná.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Varná konvice Geo Steel

Okouzlete s konvicí Geo Steel Kettle, která má jedinečný kovový strukturovaný design. Připravte si s její pomocí rychle lahodnou ranní kávu, díky funkci zóny rychlého varu, která uvaří šálek během 55 sekund*. Podsvícení během varu vám zase vždy ukáže, že je konvice zapnutá.

*1 šálek je roven 235 ml

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Topinkovač Geo Steel

Na vaší kuchyňské lince bezpochyby najde své pevné místo. Strukturovaný kovový design, stejně jako průlomově použité materiály a geometrické pojetí, rozhodně zaujme. Tento stylový topinkovač dodá vaší kuchyňské lince punc dokonalosti. High-tech dojem umocňuje podsvícení během opékání, které vám také poskytne přehled o zapnutí přístroje. Široké přihrádky topinkovače vám rozšíří možnosti toho, co můžete opéct a vy si tak můžete vychutnat i silnejší plátky, které uspokojí váš žaludek.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Kávovar Geo Steel

Máte rádi kávu? A hledáte kávovar v moderním designu? Pak bude nerezový kávovar Geo Steel s lesklými prvky tím správným doplňkem do vaší kuchyně. Reliéfní kovový povrch a geometrické pojetí ihned zaujme a učiní tak tento kávovar opravdovým triumfem ve vaší kuchyni. Díky 24hodinovému nastavitelnému časovači se můžete probouzet do rána s již připravenou kávou. High-tech dojem umocňuje podsvícení během přípravy, které vám také poskytne přehled o zapnutí přístroje.