Řada Honeycomb

Snadná příprava snídaně – kolekce Honeycomb přináší do vaší kuchyně moderní nádech a má texturovaný design inspirovaný šestihrannými tvary.

Honeycomb CollectionHoneycomb Collection

Varná konvice Honeycomb black

Udržujte krok s nejnovějšími trendy s varnou konvicí Honeycomb od značky Russell Hobbs v černé barvě, která vám přináší prvotřídní vzhled za dostupnou cenu. Konvice svým designem snadno promění vaši kuchyni - její povrch je inspirovaný včelími plástvemi, má prvky z nerezové oceli a na vaší kuchyňské lince se bude opravdu vyjímat. Užijte si šálek horkého nápoje uvařeného za 55 vteřin*. Zdokonalená nálevka zabraňuje stříkání a rozlévání horké vody – přišel váš čas v klidu si vychutnat šálek kávy nebo čaje.

 

*1 šálek odpovídá 235 ml vody

Alternative Text ExampleAlternative Text Example
Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Topinkovač Honeycomb 

Udržujte krok s nejnovějšími kuchyňskými trendy s topinkovačem Honeycomb, který je vyvedený v prémiové černé barvě s texturovaným designem. Topinkovač Honeycomb skvěle promění vaši kuchyni, aniž by to zatížilo váš rozpočet. Přináší nejen osobitý styl, ale také praktické funkce. Díky funkci vysokého nadzvednutí pečiva snadno vyjmete váš opečený chléb a mřížka na rozpékání pečiva je ideální třeba pro vaše oblíbené křupavé šátečky s čokoládou.

Kávovar Honeycomb

Kávovar Honeycomb v černé barvě přináší do vaší kuchyně opravdový styl. Spojuje v sobě prémiový design s cenou, kterou si můžete dovolit. Jeho vzhled inspirovaný plástvemi medu a prvky z nerezové oceli z něj snadno udělají středobod každé kuchyně. Dokonalý kávovar pro každého milovníka kávy - má skleněnou karafu o objemu 1,25 l, která vám poskytne až 10 velkých šálků nebo 15 malých šálků, takže je co sdílet!

Alternative Text ExampleAlternative Text Example