Řada Inspire

Oživte své smysly se snídaňovou řadou Inspire, se kterou připravíte lahodnou snídani a navíc se stane designovou chloubou vaší kuchyně. Můžete si vybrat z klasické bílé nebo lesklé černé barvy, stylovým prvkem je také neobvyklý design s vlnkami. Tato oslnivá řada se hodí do každé kuchyně, snídaně bude díky ní vždy o trochu výjimečnější.
 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example
Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Varná Konvice Inspire White

Nechte se každé ráno inspirovat lahodným šálkem z konvice Inspire. Pozvedněte úroveň a styl své kuchyně s touto bílou konvicí z prémiového plastu s vysokým leskem, moderními chromovými prvky a originálním designem texturovaných vlnek. Okouzlující křivky se nekonečně vinou kolem konvice a ta je stejně příjemná na pohled i na dotek. Ať už potřebujete uklidňující šálek čaje, který zahřeje vaše ruce i srdce, nebo povzbuzující šálek kávy, který nakopne váš den, tato konvice se postará o to, aby byl váš život vždy o něco krásnější.

 
 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Topinkovač Inspire White

Probouzejte své smysly i chuťové buňky každé ráno snídaní z topinkovače Inspire. Tento přístroj v klasicky bílé barvě, z prémiového plastu s vysokým leskem v designu texturovaných vlnek bude úžasným doplňkem všech stylových kuchyní. Jeho dvě přihrádky se skvěle hodí na přípravu snídaně pro vás a vaše milované, protože společně chutná vždycky lépe. Unikněte starostem i hluku světa a zakousněte se do svého křupavého plátku chleba, který zanechá váš žaludek spokojený a vaši mysl inspirovanou.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Kávovar Inspire White

Nechte se každé ráno probouzet vůní čerstvě uvařené kávy z kávovaru Inspire. Jeho prémiový vzhled v kombinaci čistě bílé a výrazných prvků z nerezové oceli bude dokonalou ozdobou vaší kuchyňské linky. Nechte se unést do světa relaxace na okouzlujících vlnkách kávovaru Inspire a vychutnejte si každé ráno svou chvilku v ráji. Nejlepší na tom je, že je stejně tak výkonný jako krásný a připraví vám kávu za jakou by se nemusel stydět ani zkušený barista. Pozvěte své přátele, kteří milují kávu tak jako vy a vychutnejte si společné chvíle nad šálkem, který bude trefou do černého.