Řada Luna Stone

Řada Luna Stone vnese do vaší kuchyně sofistikovanost a styl díky kombinaci prvků z nerezové oceli a prémiového kameninového povrchu. 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example
Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Varná konvice Luna Stone 

Konvice Luna Stone vnese do vaší kuchyně decentní eleganci díky hladké nerezové oceli, neutrální barvě kamene a prémiovému přírodnímu kameninovému povrchu. Má kapacitu 1,7 litru, takže je ideální pro ranní kávu s přáteli v domácí atmosféře. A nejlepší na tom všem je, že zóna rychlého varu vám umožní uvařit vodu na jeden šálek za 55 sekund* a ušetří tak až 66 % energie**.


*Jeden šálek odpovídá 236 ml vody

**Uvaření jednoho šálku (236 ml) ve srovnání s vařením 1 litru

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Topinkovač Luna Stone

Dodejte vaší kuchyni dotek decentní elegance s topinkovčem Luna Stone. Je vyrobený z nerezové oceli a má prémiový přírodní kameninový povrch. Nabízí funkci nastavení míry opečení, takže si každý může opéct chléb přesně tak, jak má rád, v atmosféře domova. Funkce nadzvednutí pečiva pro rychlou kontrolu vám umožní zkontrolovat váš chléb, aniž byste přerušili proces opékání. Extra široké přihrádky jsou ideální i pro silnější plátky.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Kávovar Luna Stone

Sofistikovaný kávovar Luna Stone vnese styl do vašeho života. Jeho hladká nerezová ocel s přírodním kameninovým povrchem dodá vaší kuchyni decentní eleganci. Díky skleněné karafě s kapacitou 1,5 l můžete každému nabídnout uklidňující šálek kávy v příjemné domácí atmosféře. A navíc má 24hodinový nastavitelný časovač s modře podsvíceným LCD displejem, takže vás každé ráno může probouzet vůně čerstvě uvařené kávy.