Řada Retro

Tato moderní snídaňová kolekce s okouzlujícím retro nádechem je k dispozici v barvách Ribbon Red, Classic Noir, Vintage Cream a Classic Blanc. Elegantní retro design a styl této řady je nabitý moderními funkcemi, které by se jen těžko vyrovnaly. Kromě toho, že má spoustu vizuální přitažlivosti, přináší vám řadu praktických funkcí a je skutečným výrazem stylu v každé kuchyni.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example
Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Varná konvice Retro 

Elegantní design varné konvice Retro Vintage Cream od značky Russell Hobbs je spojen s moderními vlastnostmi a stejně tak lahodí oku na první pohled. Přichází s řadou praktických vlastností, které vás donutí přemýšlet, proč nejsou všechny konvice vyráběné stejně jako tato.

Topinkovač Retro 

Ať máte své tousty rádi jakkoliv, elegantní topinkovač Retro Vintage Cream na dvě topinky, vám dává nad jejich přípravou kontrolu. Ať už je máte rádi lehce opečené nebo zlatavě křupavé, jednoduše si nastavte funkci nastavitelného stupně opečení a užijte si perfektní topinku. Topinkovač je opatřen i chytrým ukazatelem doby, který vám ukáže, kolik času opečení topinky zabere.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Kávovar Retro

Poutavý kávovar Retro Vintage Cream značky Russell Hobbs je nezbytností v kuchyni správného znalce kávy. Jeho retro design přichází s množstvím vlastností navržených pro zlepšení požitku z přípravy kávy a obohacení její finální chuti.

tyčový mixér Retro 

Tyčový mixér Retro Cream, v oku lahodící krémové barvě doplněné nerezovými prvky, hrdě zaujme místo na vaší kuchyňské lince. Díky jeho kombinaci klasického designu a nejnovější technologie můžete zavzpomínat na staré časy, aniž byste museli dát přednost stylu před výkonem.