Řada Structure

Nejlepší současná architektura v sobě spojuje funkčnost a krásu, která vydrží. Stejně jako tato výjimečná řada Structure, která je navržena tak, abyste si ji užívali znovu a znovu.
 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example
Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Rychlovarná konvice Structure Black

Hledáte prémiovou rychlovarnou konvici, která zaujme na první pohled? Pak si zamilujete rychlovarnou konvici Structure v černém provedení. Tento trendy přírůstek do vaší kuchyně vás okouzlí modrým podsvícením a usnadní vám každodenní přípravu horkých nápojů díky zóně rychlého varu, která vám umožní uvařit šálek vody za 55 sekund* a tím ušetřit až 65 % energie**. Její kapacita 1,7 litru je ideální pro posezení nad kávou s přáteli v té pravé domácí atmosféře.

Topinkovač Structure Black

Hledáte topinkovač, který spojuje styl a kvalitní provedení? Pak je topinkovač Structure pro vás ten pravý. Poskytne vám prémiový texturovaný design v černém provedení s prvky z nerezové oceli. Nabízí možnost vysokého nadzvednutí pečiva, nastavení míry opečení a tři speciální funkce: rozmrazování, přerušení a rozpékání. Dokonale tak opeče každý plátek pečiva v pohodlí vašeho domova.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Rychlovarná konvice a topinkovač Structure White

 

Jsou k dispozici také v prémiové bílé texturované verzi s prvky z nerezové oceli. Rychlovarná konvice Structure White a topinkovač Structure White jsou navrženy tak, aby vynikl jejich vzhled, ale zároveň obstály v rušných životech a domácnostech.