Řada Velocity

Snídaňová řada Velocity je navržena tak, aby vám ušetřila čas při vaření vody, opékání topinek nebo přípravě kávy, a vy jste se tak mohli věnovat tomu, na čem opravdu záleží. Kartáčovaná nerez ocel s chromovými prvky použitá v této kolekci nejen dodá na přitažlivosti vaší kuchyně, ale i zrychlí její tempo. Ať už jde o čerstvě namletou kávu, misku ovesné kaše na snídani pro vaše nejmenší nebo rychle opečenou topinku – snídaňová řada Velocity je vždy připravena.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Topinkovač Velocity

Víme, že rána mohou být někdy hektická, a mít čas se nasnídat, se může zdát jako zcela nemožné. Proto je Velocity topinkovač, z kartáčované oceli s lesklými prvky, navržen tak, aby vám vaši topinku připravil co nejrychleji.

 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Kávovar Velocity 

Potřebujete kávu, abyste mohli začít ráno, ale nemáte na ní čas? Pak je zde Velocity kávovar, který se o vás postará, a zároveň vám poskytne čas na to, abyste si svoji ranní kávu i vychutnali. Velocity kávovar, jako náš nejrychlejší kávovar*, změní hektické dny a vy už nikdy nebudete muset u své kávy spěchat. Díky technologii Whirltech máte zaručeno, že si maximálně vychutnáte skvělou chuť vaší kávy.

*S výjimkou termálních konvic a ECBC modelů

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Varná konvice Velocity 

Naše nejrychlejší konvice

Hledáte varnou konvici, která vám ušetří čas při vaření vody a vy jste se tak mohli věnovat tomu, na čem opravdu záleží? Pak vám představujeme Velocity varnou konvici, naší nejrychlejší 2,4W varnou konvici. Kartáčovaná nerezová ocel s lesklými prvky dodá nejen na přitažlivosti vaší kuchyně, ale i zrychlí její tempo.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Stolní mixér Velocity

Milujete výrobu všeho od smoothies a polévek až po dipy a omáčky? Pak si zamilujete náš Velocity stolní mixér. S novým designem skleněné nádoby a novou 4-ramennou čepelí už nikdy nebudete muset znovu stírat, třepat nebo prosívat ingredience. Díky o 40% vyšší rychlosti* dosáhnete skvělých výsledků za kratší dobu, takže budete mít více času věnovat se tomu, na čem opravdu záleží.

*V porovnání s Desire stolním mixérem

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Stolní mixér Velocity Pro

Milujete kombinování různých lahodných ingrediencí? Pak si zamilujete Velocity Pro stolní mixér. Náš nejpokročilejší mixér vám umožní si namixovat vše od ledových margarit až po domácí polévky, a pokaždé si vychutnat profesionální výkon. Díky pokročilé technologii se už nebudete muset o nic starat, opětovné stírání, seškrabávání nebo protřepávání je minulostí.