Řada Victory

Řada Victory se díky kombinaci úhledného nerezového povrchu s černými prvky stane ozdobou vaší kuchyně. Ať už chcete připravit šálek čaje pro kamaráda nebo topinku podle přání vašich nejmenších, řada Victory je tu za každé situace pro vás. 

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Varná konvice Victory 

Konvice Victory je přesně tím, co vaše kuchyň potřebuje. Kombinace broušené nerezové oceli s plastovými prvky bude dokonalým doplňkem vaší kuchyňské linky. Nejenže je nadčasová svým designem, ale také se může pochlubit sebevědomým výkonem, díky zdokonalené nálevce a zónami rychlého varu. Je-li váš životní styl hektický, ale i tak milujete lahodný šálek čaje, nezoufejte. S konvicí Victory si na něj chvilku vždycky najdete, protože vám ho připraví za pouhých 50 sekund.

*jeden šálek o objemu 235 ml

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Kompaktní konvice Victory

Stylový doplněk každé kuchyně, to je kompaktní konvice Victory. Decentní dotek stylu je zahalen v hávu z broušené nerezové oceli. Její působivý objem 1 l je skvělým řešením pro majitele menších kuchyní, kteří ale nechtějí slevit ze svých nároků na výkon.

Uvařte si svůj oblíbený šálek, nebo čaj pro pár nejbližších, posaďte se, odpočívejte a vychutnejte si krásné chvíle, které jsou jen vaše.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Topinkovač Victory

Topinkovač Victory na 2 plátky je rychlý a snadno ovladatelný způsob, jak si vychutnat svou topinku přesně podle svých představ a kdykoli. Jeho stylový design v broušené nerezové oceli bude navíc ozdobou každé kuchyně. Funkce rozmrazení, extra široké přihrádky a mřížka na rozpékání pečiva přinesou na váš stůl snadnost a pestrost každý den.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Victory 2 Slice Sandwich Toaster

The sandwich toaster comes with two ready to use bread baskets. These ensure that your sandwich can be safely lowered and lifted, never touching the toaster’s elements. This means you’ll get an evenly toasted sandwich that couldn’t be simpler to make. Don’t ever be left with a cold or burnt sandwich. The toaster will make a sound to let you know when toasting has finished and the adjustable browning control makes it easy to control toasting times and preferences.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Kávovar Victory Grind and Brew 

Pokud si myslíte, že mletí kávy je otravná mravenčí práce, pak se snadno použitelným Victory Grind & Brew změníte názor jednou pro vždy. Jednoduše nasypte kávová zrna do mlýnku, nastavte hrubost mletí od hrubého po jemné, zvolte intenzitu kávy a počet šálků, stiskněte tlačitko a hotovo. Svou lahodnou kávu si vychutnáte během chvilky a přesně tak, jak ji máte nejraději.

Alternative Text ExampleAlternative Text Example

Topinkovač Victory s dlouhou přihrádkou

Topinkovač Victory s extra dlouhými přihrádkami je navržen pro stejnoměrně opečené topinky větších rozměrů, takže není potřeba ukončovat proces opékání kvůli otočení topinek. S funkcí rozmrazování a praktickou mřížkou na rozpékání pečiva bude tento topinkovač jednoduchým a všestranným pomocníkem pro vaši domácnost.