Skleněná konvice Compact Home

In stock
SKU
24191-70
Final Price CZK71.99

Sníte o konvici, která vám nabídne prvotřídní výkon, má ideální velikost a ještě ušetří místo v kuchyni? Už nemusíte, díky konvici Compact Home se váš sen změní v realitu! Dokonalá kombinace kartáčované a leštěné nerezové oceli s prémiovým sklem dělá z této malé konvice stylový doplněk každé kuchyně. Její velikost je ideální, když si chcete vychutnat svou chvilku pro sebe, ale bude-li potřeba, zvládne se postarat i o vaše přátele. Konvice Compact Home je skvělým řešením pro ty z vás, kteří mají malou kuchyň, rádi se cítí jako doma i mimo domov, nebo pro minimalisty, kteří chtějí mít perfektně čistou a přehlednou kuchyni.

Final Price CZK71.99

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Modelové číslo
24191-70
Barva
Sklo
Celková kapacita
0.85
Zdokonalená nálevka
No
Tiché vaření
No
Zóna rychlého varu
Yes

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions