Topinkovač Luna Copper Accents

In stock
SKU
24290-56
Final Price CZK73.19
Nechte se očarovat úchvatně magickým topinkovačem Luna Copper, který dokonale vystihuje dechberoucí barevné tóny zatmění měsíce. Tento topinkovač perfektní svým vzhledem i výkonem vám umožní připravovat nejrůznější druhy pečiva od tenkých plátků až po pořádné krajíce. Vydejte se každé ráno na nadpozemský výlet s topinkovačem Luna v barvě okouzlující mědi, ať už snídáte ve dvou, anebo si užíváte svou chvilku klidu s lahodným plátkem toastu. Nechte se uchvátit přitažlivým vzhledem i technologií rychlého opečení*, která vám umožní vychutnat si rychlý křupavý plátek i během těch nejhektičtějších rán.
Final Price CZK73.19

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Modelové číslo
24290-56
Barva
Měděná
Extra široké přihrádky
No
Extra dlouhé přihrádky
No
Funkce Lift& Look
No

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions