Horkovzdušné fritézy

Snažíte se jíst zdravě, ale občas vás přepadne chuť na smažené jídlo? Všichni jsme už cítili ten pocit viny když si dopřejeme něco smaženého. Domácí hrranolky. Křupavé smažené kuře. Ale přiznejme si to, naše oblíbené pokrmy pro nás mohou být občas příliš nezdravé. Ale rozhodně tomu tak být nemusí. 

Připravte se na bouři chutí ve vaší kuchyni, ovšem bez nepořádku. S potřebou žádného nebo malého množství oleje, připravíte s přehledem spoustu vašich oblíbených receptů plných úžasných chutí - a to bez výčitek!

Russell Hobbs vám s nadšením představuje stylovou řadu horkovzdušných fritéz jednoduchých na ovládání, tudíž vhodných i pro začínající kuchaře.

Potřeba žádného nebo malého množství oleje

Není náhodou, že jsou horkovzdušné fritézy známy také pod názvem zdravé fritézy. Na rozdíl od klasických fritéz fungují na principu rychle cirkulujícího vzduchu kolem jídla. Tato metoda vaření zachovává šťavnatost potravin. Méně tuku, více chuti!

Více funkcí vaření

Jednoduchý, dotykový displej vám umožní přístup až k 7 funkcím vaření včetně hranolků, ryb, kuřete, steaku nebo pečení. Takže ať připravujete jídlo pro jednoho nebo rovnou hostinu pro celou rodinu, můžete vařit plní sebevědomí. 

Potřebujete inspiraci? Zkuste jeden z našich vyzkoušených receptů připravených právě pro horkovzdušné fritézy.

Energetická úspora

Fritézy od značky Russell Hobbs ušetří až o 68 % energie* více v porovnání s běžnou konvekční troubou. Takže nejenom, že vám ušetří peníze na jídle, také vám pomůže snížit účty za elektřinu. 

*procenta se mění na základě kapacity fritéz; pro bližší informace navštivte detailní popis produktu na našich webových stránkách

Jednoduchá údržba a části vhodné do myčky nádobí

Jednoduché použití, jednoduchá údržba. Naše horkovzdušné fritézy s odnímatelnou fritovací pánví a košem lze jednoduše sejmout ze základny a vložit do myčky nádobí. A díky malé nebo žádné potřebě použití oleje nebudete třeba dohadů o tom, kdo dnes myje nádobí. 

Prohlédněte si naši nabídku horkovzdušných fritéz a zjistěte více o řadě Satisfry.

Back to Top